Autorzy

Lek. Mateusz Zawadka

Administrator strony. Zainteresowany echokardiografią point-of-care oraz USG płuc.

Aktualna działalność naukowa: wykorzystanie ultrasonografii w intensywnej terapii, dysfunkcja rozkurczowa lewej komory oraz edukacja on-line.

Lek. Krystian Sporysz

Główny obszar zainteresowań: wykorzystanie ultrasonografii Point-of-care w intensywnej terapii ze szczególnym uwzględnieniem obrazowania płuc oraz zabiegi wykonywane pod kontrolą USG.

Agata Graczyńska

Jestem lekarzem stażystą. Swoją przyszłość wiążę z anestezjologią i intensywną terapią. Interesuje mnie wykorzystanie ultrasonografii w stanach nagłych. W wolnych chwilach lubię grać w tenisa i jeździć na nartach.


Zespół studencki

Łukasz Filipski

Student VI roku kierunku lekarskiego. Pasjonat nowych technologii, druku 3D oraz elektroniki. Fascynuje się wykorzystaniem USG w anestezjologii, pediatrii i neonatologii.

Paweł Ratuski

Student IV roku kierunku lekarskiego. Przewodniczący zarządu Studenckiego Koła Naukowego Ankona. Wolny czas spędza rozwijając swoje pasje, a w tym sporty walki, sporty siłowe, e-sport, taniec, jazda na łyżwach i znacznie więcej.

Adam Krysa

Student V roku kierunku lekarskiego na WUM. Od początku studiów moje zainteresowania skupiały się wokół anestezjologii, stanów nagłych i ultrasonografii. Wolne chwile lubię spędzać przy muzyce, dobrym jedzeniu i w gronie najbliższych.


Strona jest kierowana wyłącznie do osób wykonujących zawód medyczny. Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność.